Futsal Pula porazila Novo Vrijeme i izjednačila rezultat finalne serije

Nakon što su u petak Makarani došli do vodstva u velikom finalu, večeras je na istom mjestu odigran novi dvoboj Futsal Pule i Novog Vremena.  Gosti su susret dočekali znatno rasterećeniji od domaćih, koji su bili pod velikim pritiskom. Utakmica u Domu sportova Mate Parlova definitivno je ispunila očekivanja, a Puljani su na kraju došli do uvjerljivog slavlja. Pogled na semafor onoga tko nije gledao utakmicu vrlo lako bi prevario jer unatoč visokoj pobjedi domaćina, “zeleno-žuti” su dvoboj prelomili tek u posljednjih pet minuta kada su postigli čak tri gola na prazan gol. Trideset i pet minuta gledali smo žestoku borbu za svaku loptu, no gosti su pred sami kraj doživjeli potpuni raspad te je Futsal Pula na koncu slavila s uvjerljivih 6:1. Sljedeći tjedan finalna serija seli u Makarsku, u kojoj će se u petak i nedjelju odigrati još dvije utakmice.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: Finale (2. utakmica)
Datum: 22.05.2022.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: Dom sportova Mate Parlov, Pula
Gledatelja: 1500

FUTSAL PULA STANOINVEST – NOVO VRIJEME  6:1 (2:1 )

STRIJELCI: 0:1 Pulinho (13′), 1:1 Šulentić (13′), 2:1 Bilić (14′), 3:1 Da. Moravac (33’9, 4:1 Mataja (36′), 5:1 Da. Moravac (38′), 6:1 Šulentić (38′)