Novo Vrijeme Apfel još jednom bolje od Uspinjače Gimke!

U zaostalom susretu 5.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv Uspinjače Gimke rezultatom 2:1. U ujednačenom dvoboju momčad Tea Strunje osvojila je vrlo bitne bodove za dolazak na diobu 2.mjesta prvenstvene ljestvice s dubrovačkim Squareom, ali i uz 2 utakmice više u odnosu na Dubrovčane.

Makarani su poveli već u 1.minuti kada Bajrušović nakon lijepog prodora zabija za 1:0! Sjajan start domaćih koji su nakon pola minute igre došli do prednosti zasigurno je bio dobar vjetar u leđa za momčad Tea Strunje, te su domaći nastavili s dobrom igrom usprkos činjenici da su igrali bez Osredkara i Jelavića. No ipak, sredinom poluvremena gosti dolaze do izjednačenja.

Uremović je osvojio loptu i u kontri proigrao Jakovljevića koji s desne strane dodaje za Brkića koji pogađa nebranjen gol za 1:1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a do nove prednosti domaći dolaze u 23.minuti kada Pulinho osvaja loptu duboko u protivničkoj polovici, izlazi sam pred vratara Pilicu, obilazi ga i zabija za 2:1!

Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, što je ponajviše zasluga vratara Hercega koji je s nekoliko odličnih intervencija sačuvao svoj gol. Nastojanja gostiju da s Ciglerom u ulozi golmana-igrača dođu do izjednačenja nisu urodila plodom. “Apfelovci” su se uspješno obranili i na koncu proslavili vrijednu pobjedu.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 5.kolo
Datum: 01.12.2020.
Vrijeme: 18:00
Dvorana: GSD Makarska