Novo Vrijeme Apfel pobjedom u Našicama do četvrtfinala kupa!

Novo Vrijeme Apfel prvi je polufinalist kupa Hrvatske! Momčad Tea Strunje je u prvom dvoboju osmine finala kupa Hrvatske slavila na gostovanju u Našicama i izborila plasman u četvrtfinale.

NAŠICE – NOVO VRIJEME APFEL 2:6 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Rodrigo (1′), 0:2 Osredkar (4′), 0:3 Pulinho (12′), 1:3 Kapraljević (17′), 1:4 Osredkar (23′), 2:4 Mihaljević (30′), 2:5 Osredkar (40′), 2:6 Gašpar (40′)

Makarani su poveli već u 1.minuti golom Brailca Rodriga, a u 4.minuti na 0:2 je povisio Osredkar. U 12.minuti u strijelce se upisao i Pulinho , da bi domaći golom Kapraljevića ostavili utakmicu otvorenom nakon prvih 20 minuta. U nastavku Osredkar u 23.minuti zabija za 1:4, a domaći uzvraćaju u 30.minuti golom Mihaljevića za 2:4! Rezultat je to koji se nije mijenjao sve do poslijednje minute kada najprije Osredkar golom sa svoje polovice kažnjava izlet vratara Banovića do centra, da bi konačnih 2:6 postavio mladi Gašpar prvijencom u dresu Makarana. Novo Vrijeme Apfel je tako osiguralo nastup u četvrtfinalu, a danas je još na rasporedu dvoboj u Slavonskom Brodu gdje Brod 035 dočekuje Alumnus Sesvete. Preostale četvrtfinaliste doznat ćemo u naredna dva dana kada su na rasporedu preostali susreti osmine finala kupa Hrvatske.