Novo Vrijeme Apfel slavilo na Baldekinu kod Crnice!

Pozitivan niz šibenske Crnice stao je u prvom proljetnom kolu. Nakon 10 kola bez poraza momčad Mladena Perice-Štrle poražena je od branitelja naslova iz Makarske, koji je iskoristio sve propuste domaćina i slavio rezultatom 2:5!
Iako je domaćin vrlo dobro ušao u utakmicu, gosti su prvi poveli preko Eduarda koji u 4.minuti zabija za 0:1! Već u slijedećoj minuti raspoloženi Vukičević osvaja loptu i proigrava Šamiju koji vraća stvari na početak, 1:1! U obostrano otvorenoj igri gosti su do odmora ipak ostvarili osjetnu prednost. Najprije je Babić u 14.minuti zabio za 1:2, da bi pred odlazak na odmor Lucas donio gostima lijepu prednost, 1:3! U nastavak domaćin ulazi odlučno da nadoknadi gubitak, no gosti se vrlo dobro brane, to golom Kazazića u 29.minuti dolaze na korak do trijumfa. Domaćin tada prelazi na igru s golmanom-igračem (Niko Škugor), no bez uspjeha. Naprotiv, novim golom Kazazića gosti u 35.minuti dolaze do nedostižnih 1:5! Istina, Vukičević je već u slijedećoj minuti smanjio na 2:5, no to je bilo sve od domaćina. Iskusni gosti sačuvali su visoku prednost, te su i drugi put ove sezone savladali Crnicu.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 12.kolo
Datum: 18.01.2019.
Vrijeme: 18:30
Dvorana: SD Baldekin, Šibenik