Novo Vrijeme pobijedilo Torcidu

Na splitskim Gripama su večeras igrali Torcida i Novo Vrijeme. Domaćini su dominirali igrom, a gosti su do vodstva došli u 13. minuti iz prvog udarca u okvir i to iz deseterca, a strijelac je bio Jelavić. Isti igrač je tri minute kasnije udvostručio prednost svoje momčad i ponovno iz deseterca. U posljednjim trenucima prvog poluvremena Rafinha je zabio za 0:3, rezultatom s kojim se otišlo na odmor. Domaćini su do više nego zasluženog pogotka došli u 28. minuti kada je sjajno pogodio Alen Marić. Torcida je u drugom poluvremenu fizički pala te su Makarani do kraja utakmice zadržali dva pogotka prednosti.

TORCIDA – NOVO VRIJEME 1:3 (0:3)

STRIJELCI: 0:1 10m-Jelavić (13′), 0:2 10m-Jelavić (16′), 0:3 Rafinha (20′), 1:3 A. Marić (28′)