Novo Vrijeme prekinulo negativan niz protiv Vrgorčana!

Novo Vrijeme Apfel je pobjedom u četvrtfinalu kupa Hrvatske protiv Vrgorca izborilo plasman na završni turnir! Makarani su pred svojim navijačima prekinuli negativan niz u “svebiokovskom derbiju”, gdje su čak osam susreta bili bez pobjede. Vrgorac se u poslijednje vrijeme pokazao kao prava “crna mačka” za aktualnog prvaka, no pobjeda u četvrtfinalu kupa označila je prekid negativnog niza. Gosti su se i ovoga puta pokazali kao neugodan suparnik za Makarane. Poveli su Vrgorčani u 8.minuti golom Kraljevića, no Novo Vrijeme je u 12.minuti izjednačilo golom bajrušovića iz penala, da bi pred odlazak na odmor Vuković donio prednost domaćinu, 2:1! Rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka kada Kazazić zabija za 3:1, no u 35.minuti Suton vraa goste u igru (3:2). U završnici susreta sve je dvojbe otklonio Bajrušović svojim drugim zgoditkom za konačnih 4:2 i plasman Novog Vremena Apfel u polufinale kupa Hrvatske.