Novo Vrijeme rutinski do nove pobjede!

Nakon godine dana pauze u osječkoj dvorani Zrinjevac igrala se prvoligaška utakmica. Osijek Kelme je na svom terenu dočekao Novo Vrijeme Apfel. S obzirom na nove mjere prema kojima se u nekim županijama dozvoljavaju gledatelji na tribinama utakmicu je uživo pratilo 150 gledatelja.

Golovima SokolaRodriga Pašalića Novo Vrijeme je već nakon prvog poluvremena imalo vodstvo 0:3. Do 28. minute su Bajrušović Osredkar prednost gostiju povisili i na 0:5. U posljednjim minutama Osječani zabijaju dva gola, ali pobjeda Makarana u nijednom trenutku nije bila upitna.

Makarani su ovom pobjedom na 6 bodova iz dva kola dok su Osječani i dalje bez boda. Osijek u sljedećem kolu ide u goste Squareu dok će Novo Vrijeme dočekati na svom terenu Vrgorac.

Vrsta utakmice: 1. HMNL
Kolo: 2. kolo
Datum: 09.10.2020.
Vrijeme: 18:00
Dvorana: ŠD Zrinjevac
Gledatelja: 150

OSIJEK KELME – NOVO VRIJEME APFEL  2:5 (0:3)

STRIJELCI: 0:1 Sokol (2′), 0:2 Rodrigo (13′), 0:3 Pašalić (15′), 0:4 Bajrušović (24′), 0:5 Osredkar (28′), 1:5 Pandurević (38′), 2:5 Kajfeš (40′)