Novo Vrijeme uvjerljivom pobjedom najavilo borbu za naslov!

U susretu 22.kola Novo Vrijeme Apfel je deklasiralo goste iz Slavonskog Broda, te ih s 10 pogodaka u mreži ispratilo u drugoligaško društvo. Susret lišen svake neizvijesnosti odlučen je već u prvom poluvremenu, kada Makarani dolaze do velikih 8:0! U nastavku se samo čekalo na kraj agonije gostiju, koji su na oproštaju od prvoligaškog natjecanja nastupili u znatno oslabljenom sastavu, bez čitavog niza stožernih igrača. Kod domaćina je 4 zgoditka postigao Babić, tri je dodao Vuković, dok je s uvodna dva zgoditka susret usmjerio Lucas. Makarani su tako pokazali pucačku raspoloženost uoči četvrtfinala doigravanja, gdje već u četvrtak dočekuju šibensku Crnicu. Brođani pak teškim porazom napuštaju prvoligaško društvo, gdje ih se nadamo uskoro ponovno vidjeti.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 2.kolo
Datum: 14.04.2019.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: GSD Makarska