Olmissum poveo 2:0 u finalnoj seriji

U drugom susretu finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske . U prvom poluvremenu smo gledali utakmicu s mnogo promašaja i dosta nervoze u redovima obje momčadi. Nešto konkretniji su bili domaćini koji su u posljednjoj minuti došli i do vodstva kada Jurlina sjajno iz kornera pronalazi Jelovčića koji donosi svojoj momčadi prednost pred odmor. U drugom poluvremenu gledamo puno uzbudljiviji susret s prilikama na obje strane, ali Omišani u 33. minuti golom Postružina na asistenciju Jelovčića dolaze do 2:0. Makarani bacaju sve karte u napad te su u posljednjim minutama bolja momčad na terenu, ali sedam sekundi prije kraja Luketin postavlja konačnih 3:0. Omišani su tako došli do velikih 2:0 u pobjedama te se finalna serija seli u Makarsku sljedeći vikend.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: Finale (2. utakmica)
Datum: 23.05.2021.
Vrijeme: 19:00
Dvorana: SD Ribnjak, Omiš