Osijek u posljednjim sekundama iščupao važan bod u Makarskoj

U susretu 11. kola prve hrvatske malonogometne lige Novo Vrijeme i Osijek podijelili su bodove. Gosti su poveli u 10. minuti preko Victora Huga De Lima Da Silve. S tim rezultatom se otišlo na predah. Nastavak je ponudio puno više uzbuđenja od prvog dijela. Novo Vrijeme dolazi do izjednačenja u 24. minuti golom Vedrana Kazazića, a šest minuta kasnije i do potpunog preokreta preko Igora Osredkara. Kad se već činilo da će bodovi ostati u gradu podno Biokova, da tomu ne bude tako pobrinuo se Joisp Šalaj, koji dvadeset sekundi prije kraja zabija za konačnih 2:2. Novo Vrijeme je tako izgubilo dva važna boda u utrci s Olmissumom, dok je Osijek stigao do bitnog boda u borbi za ostanak u 1.HMNL i naredne sezone. Novo Vrijeme u sljedećem kolu očekuje lokalni derbi u Vrgorcu, dok će Osijek u Zrinjevcu dočekati dubrovački Square.

NOVO VRIJEME APFEL – OSIJEK  2:2 (0:1)

STRIJELCI: 0:1 Lima (10′), 1:1 Kazazić (24′), 2:1 Osredkar (30′), 2:2 Šalaj (40′)