POBJEDA u prvom kolu! ??

Novo Vrijeme Apfel nastavlja svoj pobjednički niz. Makarani su na otvaranju ligaškog natjecanja na svom parketu savladali Futsal Dinamo s uvjerljivih 5-2, a podsjetimo kako su poslijednji prvenstveni poraz doživjeli još krajem mjeseca ožujka u Dubrovniku. Od tada Makarani suvereno vladaju hrvatskim futsal-parketima, te su prvi favoriti za naslov prvaka i ove sezone. Brazilac Pulinho još se jednom potvrdio kao pravo pojačanje. Naime, ovoljetno pojačanje asistencijama je trsirao put Makarana prema pobjedi. Igrala se 5.minuta kada na dodavanje Pulinha za 1-0 zabija Lucas, a nedugo zatim Pulinho upisuje još jednu asistenciju, a ovoga puta strijelac je Osredkar za 2-0. Nakon dva brza zgoditka očekivalo se nastavak golijade, no mreže se do odmora nisu tresle. U nastavku goste u igru vraća Grbić, postigavši svoj premijerni ligaški zgoditak u Dinamovom dresu, 2-1. No samo tri minute kasnije uzvraćaju Makarani. Pulinho je upisao još jednu asistenciju, a za 3-1 zabija Kazazić. Nada se kod gostiju probudila u 36.minuti kada je zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora isključen Bašković. No ipak, gosti brojčanu prednost ne koriste, a Bajrušović s dva zgoditka udara pečat na pobjedu branitelja naslova, 5-1. Konačnih rezultat postavlja Kanjuh u poslijednjoj minuti susreta na dodavanje Čekola, 5-2.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 1.kolo
Datum: 28.09.2019.
Vrijeme: 19:00
Dvorana: GSD Makarska