Podjela bodova u Makarskoj

Vrlo uzbudljivu utakmicu imali smo prilike pogledati večeras u Makarskoj. Domaćini su brzo poveli, a do 14. minute i došli do velika tri gola prednosti. Pogađali su u tom periodu dva puta Suton i jednom Gašpar. Bude se potom i gosti te preko Popova i Subotića do 18. minute smanjuju na gol zaostatka, ali već u idućoj minuti Pulinho vraća svoju momčad na +2. Drugo poluvrijeme bolje otvaraju gosti te u 25. minuti dolaze na -1 preko Katuše, ali vodstvo od dva gola prednosti svojoj momčadi vraća drugim pogotkom Pulinho u pretposljednjoj minuti susreta. Do kraja utakmice borbeni Šibenčani golovima Šamije i Andrijaševića dolaze do remija te se rezultatom 5:5 završila ova zanimljiva utakmica u Makarskoj.

NOVO VRIJEME – CRNICA 5:5 (4:2)

STRIJELCI: 1:0 Suton (4′), 2:0 Gašpar (8′), 3:0 Suton (14′), 3:1 Popov (15′), 3:2 Subotić (18′), 4:2 Pulinho (19′), 4:3 Katuša (25′), 5:3 Pulinho (39′), 5:4 Šamija (39′), 5:5 Andrijašević (40′)