“Potop” Alumnusa u Makarskoj

U Makarskoj su večeras utakmicu 15. kola odigrali Novo Vrijeme i Alumnus. Od početka utakmice gledali smo jednosmjernu utakmicu i domaćini su bili bolji u svakom segmentu igre. Na poluvremenu su Makarani imali vodstvo rezultatom 5:0, a u drugom poluvremenu smo vidjeli još čak deset pogodaka te je Novo Vrijeme upisalo pobjedu rezultatom 13:2 i nanijelo težak poraz momčadi iz Sesveta koja je potpuno usamljena na dnu ljestvice s tek tri osvojena boda, a o teškom stanju u klubu svjedoči i podatak kako su na ovu utakmicu došli s tek devetoricom. Najraspoloženiji igrač je bio igrač domaće momčadi, Kazazić s četiri pogotka. Mladi Lasić je zabio dva pogotka dok su po pogodak zabili Jelavić, Vuković, Pulinho, Blago Gašpar, Horvath, Suton i Sesar. Za goste su pogađali Ercegović i Lovrek. Alumnus u idućem kolu dočekuje Pulu dok Novo Vrijeme ide u goste Squareu.

NOVO VRIJEME – ALUMNUS 13:2 (5:0)

STRIJELCI: 1:0 Kazazić (1′), 2:0 Jelavić (11′), 3:0 Kazazić (15′), 4:0 Kazazić (17′), 5:0 Lasić (17′), 6:0 Vuković (21′), 7:0 Pulinho (24′), 8:0 B. Gašpar (25′), 9:0 Suton (28′), 9:1 Ercegović (29′) , 10:1 Horvath (32′), 11:1 Sesar (34′), 12:1 Lasić (34′), 12:2 Lovrek (36′), 13:2 Kazazić (38′)