Triler u Osijeku završen podjelom bodova

U drugom susretu dana Osijek je na Zrinjevcu ugostio trenutnog lidera tablice Novo Vrijeme. Gledali smo uzbudljivo prvo poluvrijeme koje je ponudilo pregršt prilika i čak osam pogodaka. Isto to prvo poluvrijeme završilo je neriješenim rezultatom što se činilo najpravednijim. U nastavak bolje ulaze Makarani i vraćaju vodstvo, koje su držali do samog kraja utakmice kada se već činilo da će puni plijen put Makarske. Domaći su preuzeli rizik s golmanom-igračem i na kraju sačuvali bod na tvrđavi zvanoj Zrinjevac.

OSIJEK – NOVO VRIJEME  5:5 (4:4)

STRIJELCI: 0:1 Jelavić (3′), 1:1 Pandurević (6′), 2:1 ag-Sesar (7′), 2:2 Suton (8′), 3:2 Damjanović (13′), 3:3 Barbarić (15′), 3:4 Jelavić (18′), 4:4 Lima (19′), 4:5 Suton (23′), 5:5 Šalaj (39′)

Izvor: crofutsal.com